• the language switcher

Your search results

خبر

پاسپورت اروپا

اخذ پاسپورت اروپا براى فرزندان شما:
در حال حاضر كشور پرتغال اين امكان را به شهروندان خارجي ميدهد كه فرزند متولد شده در اين كشور پاسپورت پرتغال را دريافت كند در صورتي كه والدين اقامت يك ساله داشته باشند و يك سال در آن جا زندگى كنند.

گلدن ویزا برای کشور پرتغال فقط تا آخر سال ۲۰۲۱ میتوان در شهر های بزرگ کشور پرتغال از جمله لیسبون سرمایه گذاری کرد. این قانون امکان دارد که از سال ۲۰۲۲ تغیر کند و فقط اجازه سرمایه گذاری در شهرهای کوچک داده شود.

ثبت شرکت در انگلستان: کشور انگلستان این امکان را به کسانی که شرکت در کشور ایران یا هرجای دیگر را دارند میدهد که بتوانند در کشور انگلستان شرکت خود را ثبت کنند که این باعث می شود که برند شما اعتبار بهتری بگیرد.

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان: کشور انگلستان از سال ۲۰۲۰ قانونیَ را تصویب کرد برای دانشجویان که در این کشور تحصیل می کنند جهت دادن ۲ سال اقامت پس از فارق التحصیل شدن هر دانشجو در این کشور. این باعث می شود که هر دانشجو به مدت ۲ سال زمان داشته باشد که در این کشور کار دلخواه خود را پیدا کند و ویزای دانشجویی خود را به ویزای کاری تبدیل کند و بعد از گذشت ۵ سال برای اقامت دائم و پاسپورت انگلستان اقدام کند.

چرا سرمایه گذاری در قبرس شمالی : از دیدگاه مجله آمریکایی Forbes کشور قبرس شمالی در صدر بهترین کشور های ساحلی از نظر فرصت سرمایه‌گذاری شناخته شده است.

کشور قبرس جزو معدود کشورهایی می باشد که برای مسافران واکسن کرونا را می زند.

کشور قبرس در سال ۲۰۲۱ جزو ۱۰ کشور با آب و هوای سالم شناخته شده است. این کشور از تمام آلودگی ها بدور است .

Compare Listings