• the language switcher

Your search results

زندگی در انگلستان

کشور انگلستان  مهمترین کشور در جزیره بریتانیا به شمار می رود. پایتخت این کشور لندن است و مهمترین شهرهای آن لیورپول، بیرمنگام و منچستر نام دارند. کشور انگلستان با کشورهای ولز، اسکاتلند، ایرلند و فرانسه مرز مشترک خاکی و آبی دارد. کشور انگلستان بهترین مقصد برای مهاجرت است.

جمعیت این کشور ۶۶ میلیون نفر است و مساحت آن 242.495  کیلومتر مربع است. واحد پول این کشور پوند استرلینگ و زبان رسمی آن زبان انگلیسی  با لهجه بریتانیایی است.

طی سال ها مهاجران بسیاری از سراسر دنیا به این کشور مهاجرت کرده اند که این باعث شده است, این کشور به ملیت چند فرهنگی تبدیل شود. بنابراین افراد مهاجر احساس غربت در این کشور نمی کنند و هیچ گونه نژادپرستی ای در این کشور وجود ندارد, برای مثال افراد  مهاجر بنا بر استعداد و تخصص خود به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند بدون هیچ گونه تبعیض نژادی. 

آب و هوا در انگلستان:

 

آب و هوای انگلستان در بیشتر فصل های سال بارانی است. این باعث شده است که کشور انگلستان طبیعتی بکر و سرسبز داشته باشد. در قسمت جنوب انگلستان آب و هوا گرم تر از قسمت شمالی این کشور است، به طوری که ساکنان قسمت جنوب کشور در تابستان ها می توانند از دریا استفاده کنند که معروف ترین شهر ساحلی در قسمت جنوب انگلستان بورنموث است.  در اطراف و حومه ی شهرها مزرعه های کشاورزی و دامداری وجود دارد. نکته قابل توجه این است که آلودگی هوا در این کشور بسیار پایین است و بیشتر مردم در طبیعتی سرسبز زندگی میکنند.

زندگی کردن در انگلستان:

 

مردمان کشور انگلستان علاقه زیادی به خوش گذرانی کردن دارند برای همین آخر هفته های خود را بیشتر در کلاب ها و بارها با دوستان خود وقت میگذرانند. مردمان این کشور علاقه زیادی به هنر و تاریخ دارند برای همین موزه های تاریخی و هنری بیشمار و دیدنی در سراسر این کشور وجود دارد. برای کسانی که علاقمند به هنر هستند بهترین انتخاب آمدن به این کشور است. 

در شهرهای بزرگ تر مانند لندن مردم بیشتر از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و مترو ها برای رفت و آمد خود استفاده میکنند. همینطور ساکنین انگلستان می توانند به تمام شهر ها از طریق مترو و قطارها دسترسی سریعتر و آسان تری داشته باشند. بهتر است که بدانید افرادی که زیر 30 سال هستند می توانند از کارتهای تخفیف یک ساله برای رفت و آمدهای خود در سراسر کشور از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند. 

میانگین درآمد در لندن ۳۰۰۰۰ پوند در سال و در سایر شهرها ۲۶۰۰۰ پوند در سال می باشد. در کشور انگلستان، هر فرد باید حدود 20 % تا 30% از درآمد خود را به مالیات این کشور بدهد. اما این مالیت  تا  12000 از درآمد آن شخص به حساب نمی آید. برای مثال اگر کسی درآمدی 26000 پوند در سال دارد فقط به ازای 14000 پوند از درامد خود را مالیات میدهند و برای کسانی که درآمدی کمتر از 12000 پوند در سال دارند هیچ  مالیاتی تعلق نمیگیرد. این درصد بنا به شرایط فردی و درآمد هر شخص متفاوت میباشد. اما تمام هزینه های خدمات درمانی در این کشور به صورت رایگان انجام میشود. 

Compare Listings