• the language switcher

Your search results

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های آسان مهاجرت به این کشور خرید ملک می باشد.  لازم به ذکر است که بدانید با خریدن ملک نه تنها می‌توانید اقامت این کشور را بگیرید، بلکه می‌توانید سرمایه خود را درامن ترین کشور جهان سرمایه گذاری کنید.  و همینطور اگر شما  دارای فرزند می باشید، می توانید از طریق مهاجرت به قبرس برای فرزندان خود آینده‌ای بهتر بسازید. لازم به ذکر است که بدانید فرزندان شما هر دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی را در مدارس یاد خواهند گرفت.

خرید ملک و زمین در قبرس شمالی:

 

در مورد خرید ملک شما میتوانید املاک قبرس شمالی را به صورت نقد و اقساط خریداری نمایید و طبق آن برای خود و خانواده خود اقامت دریافت کنید. این اقامت به صورت سالیانه میباشد و هر ساله در صورتی که ملک شما هنوز به نام شما باشد اقامت تمدید میشود. در مورد املاک قبرس شمالی سند ها به صورت عرصه و اعیان میباشد و شما از زمین آپارتمان هم سهم می برید به همین دلیل اقامت شما دائم میباشد و فقط در صورتی که شما ملک خود را بفروشید اقامت تمدید نمی گردد.

همچنین اگر ۵ سال به طور مداوم اقامت شما تمدید گردد و شما در قبرس شمالی شاغل باشین و بیمه براتون رد بشه و مالیات پرداخت کنید، بعد از ۵ سال می توانید درخواست کارت اقامت دائم بنمایید که بعد از آن حتی در صورت فروش ملک خود باز هم اقامت شما پابرجا میماند.

* خرید و فروش ملک و زمین در قبرس شمالی به پوند انگلیس است.

* اجاره ملک و مغازه در قبرس شمالی به پوند انگلیس میباشد و کا مبلغ اجاره یکسال به صورت یکجا در ابتدا پرداخت می گردد.

برای دیدن پروژه ها اینجا کلیک کنید

مهاجرت به قبرس

شرایط پرداخت هزینه ها:

 

در مورد هزینه های خرید ملک به این صورت است که مالیات ملک فقط یکبار و آن هم در هنگام سند زدن از شما دریافت می گردد و مبلغ آن بین ۳ تا ۵ درصد ارزش ملک میباشد.

نحوه خرید ملک در قبرس شمالی به طور معمول به این صورت است که شما ۳۰٪ ارزش ملک را نقدا پرداخت مینمایید و ۷۰٪ بقیه را طی اقساط بلند مدت به دو صورت بدون بهره و یا با بهره بسیار پایین پرداخت میکنید.

پایین ترین مبلغ برای سرمایه گذاری به صورت ملک و گرفتن اقامت در قبرس شمالی، مبلغ ۱/۵ میلیارد تومان میباشد که ۳۰٪ آن معادل ۵۰۰ میلیون تومان نقدا و مابقی ۷۰٪ آن که معادل ۱ میلیارد تومان می باشد طی اقساط ۳ تا ۵ ساله بدون بهره و اقساط ۵ تا ۱۰ ساله با بهره سالانه ۶ تا ۸ درصد میباشد.

شما به محض پرداخت ۳۰٪ اولیه اقامت خود و خانواده خود را دریافت میکنید. همچنین برای والدین بالای ۶۳ سال خود نیز میتوانید اقامت بگیرین.

 در شیوه خرید زمین به این صورت میباشد که کل مبلغ زمین باید نقدا پرداخت گردد.

مراحل خرید ملک

 

خرید ملک به صورت غیرحضوری:

اگر شما تمایل به خرید ملک در قبرس شمالی را دارید ولی فعلا امکان حضور در آنجا را ندارید می توانید به صورت غیر حضوری با مشاوران و کارشناسان فروش ما از از طریق راه های مختلف  تماس با ما تماس بگیرید  تا  با مشورت آنها بتوانید بهترین  گزینه  را بر اساس بودجه و توان مالی خود بگیرید.  پس از گرفتن مشاوره و مشورت با مشاوران با تجربه ما, این امکان را به شما می دهیم که خانه های مورد نظر خود را به صورت تصویری از طریق واتس اپ یا تلگرام ببینید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید

انتخاب مناسب ملک براي سرمایه گذاران:

یکی از مهمترین موارد برای خرید ملک بودجه سلیقه و شرایط پرداخت شخص می باشد که شما میتوانید با کمک مشاورین با تجربه ما آشنایی کامل با بازار املاک در مناطق قبرس را دارند بهترین قیمت و مناسب ترین این مکان را برای خود پیدا کنید.  در صورت مشاوره گرفتن و خرید آنلاین و غیر حضوری مشاورین ما تمام جزئیات پروژه ها را برای شما ارسال می کند از جمله لیست قیمت نقشه ساختمان نقشه هوایی از مکان پروژه مجوزهای پروژه, نوع سند،  شرایط پرداخت ط توضیحات کامل از شرکت سازنده ،عکس و فیلم و تماس  گرفتن تصویری از مکان پروژه در صورت نیاز.

مدارک لازم برای خرید ملک:

دریافت گواهی سوء پیشینه و ترجمه رسمی از کشور مبدا  الزامی می باشد.  وزارت امور خارجه کشور غرب طبق قانونی برای تمامی سرمایه گذاران خارجی، برای خرید ملک دارد. باید هر فرد یک سو پیشینه از اداره پلیس محل اقامت خود دریافت کند و به صورت ترجمه رسمی آن را همراه خود به قبرس بیاورد.  این سو پیشینه توسط وزارت امور خارجه ارزیابی و تایید می شود که بین ۳ الی ۶ ماه به طول می انجامد.  شما باید مدرک گواهی سوء پیشینه به همراه کپی قرارداد مهر ملک و پاسپورت و دیگر فرم های پرشده لازم به وزارت امور خارجه فرستاده شود  تا اجازه انتقال سند ملک به نامتان را داشته باشید . در این مسیر تیم مجرب  ملکا گرم در این مسیر شما را همراهی خواهد کرد.

ثبت قرارداد:

برای ثبت قرارداد شما می توانید به همراهی مشاورانه بلکا گرم مدارک و قرارداد خود را به اداره مالیات ببرید و در آنجا تمبر مالیاتی را دریافت کنید که باید مبلغ ۰.۵% از قیمت کل  ملک برای آن پرداخت شود.  بعد از آن با مراجعه به اداره املاک و با پرداخت حدود ۱۱۰ لیر ترکیه ملک مورد نظر به نام خریدار ثبت می شود. تمامی  این مراحل قانونی  در قبرس شمالی  باید در حداکثر  مدت زمان ۲۱ روز پس از امضای قرارداد انجام شود.

Compare Listings