• the language switcher

Your search results

مهاجرت به قبرس

قبرس شمالی امن ترین کشور کوچک جهان است و پنجمین کشور امن دنیا محسوب میشود که این باعث شده است که در سال های اخیر سرمایه گذاران و دانشجویان زیادی از سراسر دنیا به این کشور مهاجرت ‌کنند. نیکوزیا پایتخت این کشور است که در قسمت وسط جزیره قرار دارد و بزرگترین شهر این کشور به شمار می آید. واحد پول قبرس شمالی لیر ترکیه است.در آن هردو زبان یونانی و زبان ترکی رسمی هستند.اما در قبرس شمالی زبان اصلی، زبان ترکی است و اکثر مردم تسلط به زبان انگلیسی دارند به طوری که بیش از 80% مردم محلی کاملا به زبان انگلیسی تسلط دارند.

خرید ملک و زمین در  قبرس شمالی:

 

در مورد خرید ملک شما میتوانید املاک قبرس شمالی را به صورت نقد و اقساط خریداری نمایید و طبق آن، برای خود و خانواده خود اقامت دریافت کنید. این اقامت به صورت سالیانه میباشد و هر ساله در صورتی که ملک شما، هنوز به نام شما باشد اقامت تمدید میشود. در مورد املاک قبرس شمالی سند ها به صورت عرصه و اعیان میباشد و شما از زمین آپارتمان هم سهم می برید، به همین دلیل اقامت شما دائم میباشد و فقط در صورتی که شما ملک خود را بفروشید اقامت تمدید نمی گردد.

خرید ملک در قبرس
خرید ملک در قبرس
چرا مهاجرت به قبرس شمالی
چرا مهاجرت به قبرس شمالی
تاریخچه قبرس
تاریخچه قبرس

تحصیل در قبرس شمالی:

 

در طی سال های اخیر کشور قبرس یکی از پرمخاطب ترین کشور برای مهاجرت شناخته شده است. تحصیل در این کشور یکی از بهترین مقصد برای دانشجویان و دانش اموزان به شمار می آید. گرفتن پذیرش  از دانشگاه های این کشور برای ایرانیان بسیار ساده تر از کشورهای اروپایی است و نیازی به اقدام ویزا از سفارت ندارد. متقاضیان بدون داشتن مدرک زبان انگلیسی میتوانند برای گرفتن پذیرش از رشته مورد علاقه خود اقدام کنند و به این کشور مهاجرت کنند. دانشگاه بین المللی Easter Mediterranean University یکی از بهترین دانشگاه های قبرس است و در رتبه QS جهان  قرار دارد.

تحصیل در قبرس

Compare Listings