• the language switcher

Your search results

چرا مهاجرت به پرتغال

پرتغال کشوری به مساحت 92.212 کیلومتر مربع در پایین ترین بخش جنوب غربی اروپا قرار گرفته است. این کشور، از سمت غرب به اقیانوس اطلس و از شرق و شمال به اسپانیا  ختم می شود. پایتخت  این کشور لیسبون است  که یکی از   معروف ترین شهرهای اتحادیه اروپا به شمار می رود.

جمعیت این کشور ۱۱ میلیون نفر میباشد. واحد پول پرتغال یورو است. زبان رسمی این کشور زبان پرتغالی میباشد که به زبان اسپانیایی شباهت زیادی دارد. نظام حکومتی  این کشور به صورت جمهوری پارلمان اداره میشود. شهر لیسبون در جنوب پرتغال و شهر پورتو در شمال این کشور از معروفترین شهرهای پرتغال به شمار می روند.

آب و هوای کشور پرتغال:

کشور پرتغال یکی از گرمترین کشورهای اروپایی میباشد که هوایی معتدل تری دارد.  در غرب پرتغال، تابستان های خنک تر و کم رطوبت تر مشاهده می‌شود، در صورتی که در قسمت جنوبی تابستان هایی گرم‌تر و مدیترانه ای وجود دارد.

آب و هوای کشور پرتغال

فرهنگ پرتغال:

پرتغالی‌ها مردمانی گرم  و مهمان نواز میباشند. پرتغالی ها دوست دارند بیشتر وقت خود را با خانواده های خود بگذرانند.  و احترام بسیار برای آنها قائل می شوند. 

مردمان این کشور بسیار محافظه کار میباشند  و به سنت های خود ارزش زیادی  قائل میشوند. آنها در هنگام برخورد با یکدیگر با احترام و حالت رسمی رفتار می کنند.  آنها معمولا در مهمانی های خود به یکدیگر هدیه می دهند.

اگر شما با یک پرتغالی دوست شوید آنها دوست دارند شما را به خانه خود دعوت کنند و پذیرایی گرمی ار شما انجام می دهند و  همین طور دوست دارند که شما را به تمام اعضای خانواده خود معرفی کنند. این اخلاق پرتغالی باعث می شود که مهاجران از کشورهای دیگر احساس غربت نکنند و راحتتر در جمع های آنها قرار بگیرند.

فرهنگ کشور پرتغال

هزینه های زندگی در پرتغال:

هزینه‌های زندگی در کشور پرتغال بسیار ارزان می باشد در واقع پرتغال  یکی از کم هزینه ترین کشورهای اروپایی  به شمار می رود.  شما می توانید یک زندگی بسیار مفرح با خانواده خود  در پرتغال تجربه کنید. و همین طو اگر شما اقامت این کشور داشته باشید میتوانید از تمام خدمات درمانی به صورت رایگان استفاده کنید.

مهاجرت به پرتغال

Compare Listings